Artists

From Our Hands

From Our Hands

From Our Hands je slovenská hard-punk-rocková kapela založená v roku 2007 v Bratislave. Skupina pozostáva z bývalých členov kapely Trans Panama. Frontmanom je Matej Hoťka známy tiež z pôsobenia v slovenskej pop-rockovej kapele Hex.

Eat Me Fresh

Energetická hardcorová banda od susedov z Čiech. Nejde len o to, že majú veľa energie. Ide o to, že tou energiou nakopnú aj teba. V marci vypustili do sveta svoj prvý full lenght album MOB tak si ho dajme naživo a ešte fresh.

Wasted Struggle

Táto raketa ťa odpáli. Chalani z Maďarska zahrali po boku kapiel ako The Body, Full of Hell či The Black Dahlia Murder. Vieš, čo môžeš čakať. Len či si na to pripravený.

Nikander

Ak je pre teba tichá domácnosť od frajerky to najhoršie, čo si vieš predstaviť, tak toto je niečo pre teba. Agresívny sludge s českými textami. Have no Clue – Pop punk/punk rock. Poznáš to, klasika. Celý svet a celá spoločnosť ťa hnevá a toto je ten správny hudobný filter. Poď si ich vypočuť, určite sa v tom nájdeš.

Suppresser

Hrajú pomaly a tvrdo. Nech to má dôraz a silný dopad. Také je aj ich nové EP Medieval Torture. Chuťovka najmä pre tých, čo si užívajú basové linky.

Path of Cestoda

Emo, Punk, Screamo. Nazvyme to ako chceme, toto by mal byť tvoj dôvod prečo si zamilovať Chorvátsko. Kašli na zmrzlinu, chalani z Path of Cestoda v tebe vyvolajú lepšie pocity.

Acid Row

Český stoner rock, ktorý určite spraví výbornú show. Bude to žhavé a tak správne zaúdené. Parádne riffy, Alexov surový spev a besný rock&roll.

Therapist

Slovensko

Metal, Doom Metal

Keby aj slniečko svietilo celý deň, toto prinesie poriadnu temnotu. Doom ako sa patrí. Ťaživý a silný. Kapela je síce nová, avšak začala ako sólo projekt Patrika z Landless. Takže o skúsenú a kvalitnú prácu nie je núdza.

Nightcall

Slovensko

Synthwave

Isobutane & arX feat. mlsblk

Slovensko

Experimentálny

Isobutane & arX feat. mlsblk Áno, to je on. Poznáme ho z The Ills, kde teda chalan ukázal, že vie, čo je hudba. Tento jeho elektronický projekt obsahuje veľmi príjemné až snové melódie a pritom aj tanečné beaty, ktoré by uznala aj tvoja mamka. Iso ťa roztancuje spolu s arX a trochu bassového groovu zabrnká mlsblk.

Spodnás

Slovensko

Kobra Gang

Slovensko