Partners

GOLD PARTNERS

PureLove
logo Rooster tatto

SILVER PARTNERS

Novacvernovka

MEDIA PARTNERS

dobrotlac
full moon magazine
goout
headbangerfm
Radio fm

NGO

Amnesty

Podepisujte, podporujte a zapojte se s námi do boje s bezprávím. Lidská práva, migrace, zbraně, LGBT a nejen tyto témata. Usilujeme o lepší svět. Chráníme lidská práva. Bráníme svobodu slova. Děkujeme.

www.amnesty.cz

White Bikes, alebo Biele bicykle, sú najdlhšie fungujúcim bikesharingom na Slovensku. Unikátne sú svojim komunitným modelom fungovania, vďaka čomu je možné bicykle využívať bezplatne, ako aj vlastným systémom OpenSourceBikeShare, ktorý je dnes používaný po celom svete. Pridať sa do komunity užívateľov môžete absolvovaním školenia o DOPLNIT CAS v stánku Cyklokoalície. Pred školením sa zaregistrujte na www.whitebikes.info . Cyklokoalícia je občianske združenie, ktoré od roku 2011 aktívne presadzuje lepšie podmienky pre chodcov a cyklistov v Bratislave aj na celom Slovensku. Pripomienkuje jednotlivé projekty stavieb, ale aj zákony zákony, konzultuje pre samosprávy aj firmy a šíri osvetu o nemotorovej doprave. Prídte sa opýtať na čokoľvek, čo Vás v tejto oblasti zaujíma.

Sme austrálska charitatívna organizácia zameraná na ochranu ohrozených druhov voľne žijúcich živočíchov v juhovýchodnej Ázii. Úzko spolupracujeme so spoločnosťou Wildlife Alliance v Kambodži, kde financujeme projekty na záchranu, rehabilitáciu a prepúšťanie voľne žijúcich živočíchov a komunitný hliadkový program.

https://www.fortheanimals.org.au/

Občianske združenie propagujúce benefity rastlinnej stravy a vegánskeho životného štýlu.

https://veganskaspolocnost.sk/

FAMILY PARTNERS